Популярні матеріали

14 листопада 2017, 17:45

Найбільш затребуваними послугами стане впровадження технологій у бізнес-процеси

Палата аудиторів і бухгалтерів України

У найближчому майбутньому дедалі затребуванішими серед клієнтів аудиторських фірм ставатимуть послуги, пов’язані із запровадженням новітніх технологій у бізнес-процеси компаній.

Про це повідомляють у ПАБУ.

Так, світові технологічні гіганти сьогодні об’єднують свої зусилля з консультантами, пропонуючи бізнесу щонайкращі рішення. Наприклад, за допомогою програмних продуктів Microsoft уже зараз можна повністю автоматизувати бізнес-процес як невеликої фірми, так і гігантської корпорації.

У напрямі оперативності роботи та надійного сховища даних бізнесу допомагатимуть хмарні технології, які скоро докорінно змінять світ. Найскладніша транзакція виконуватиметься з блискавичною швидкістю, а управляти компанією можна буде в режимі віддаленого доступу.

Також розширюватимуться можливості застосування в роботі штучного інтелекту, проте, щоб грамотно "вписати" такі інноваційні рішення в щоденне життя компанії, будуть потрібні консультанти. Така сама ситуація і з роботизацією бізнес-процесів. Деякі експерти переконані, що через десять років певних спеціалістів, зокрема бухгалтерів, замінять роботи.

Є і недоліки розвитку інформаційних технологій. Так, з часом питання інформаційної безпеки ставатиме дедалі гострішим. За прогнозами, через деякий час у структурі аудиторських фірм працюватимуть потужні відділи інформаційної безпеки, які разом із аудиторами пропонуватимуть клієнтам механізми захисту інформації та протидії кіберзагрозам.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати