13 квітня 2018, 17:19

Нацполіція співпрацюватиме з мобільним оператором для розкриття злочинів

Прес-служба Національної поліції України

Національна поліція України почне співпрацю з операторами мобільного зв’язку. Так, 13 квітня відбулася зустріч голови Нацполіції Сергія Князєва з головним виконавчим директором «lifecell» Ісметом Язиджи.

Читайте також: «Президент підписав Указ про заснування Дня поліції України».

Крім того, представник компанії подякував поліцейським за встановлення особи зловмисника, який «замінував» приміщення мобільного оператора та вимагав кошти у криптовалюті.

Ісмет Язиджи зазначив, що керівництво «lifecell» готове та підтримує таку співпрацю.

«Ми розуміємо, що останнім часом природа злочинності та злочинів змінюється.  Багато злочинів починають торкатися або виникати в сфері, яка стосується IT та комунікаційних технологій. І це зумовлює необхідність більш глибокої співпраці між правоохоронними органами та мобільними операторами», – сказав Ісмет Язиджи.

Водночас він подякував поліцейським, які всього за кілька годин встановили особу, що повідомила про мінування об’єктів мобільного оператора у кількох містах країни, зокрема, й у Києві. За інформацію, які саме приміщення заміновані, зловмисник вимагав біткоїни.

Працівники Департаменту кіберполіції НПУ встановили, що невідомий, який повідомив про можливі вибухи приміщень «lifecell», знаходиться у Черкаській області. Оперативники виїхали до регіону та швидко встановили місцезнаходження псевдомінера.

Сергій Князєв наголосив, що для поліцейських важливо використовувати всі необхідні законні можливості для попередження та розкриття злочинів. І достатню роль в цьому відіграє співробітництво з операторами мобільного зв’язку. Крім того, напрацювання Нацполіції дозволяють ефективно розкривати злочини, які вчиняються у кіберпросторі.

«Ми використовуємо сучасні технології як для встановлення правопорушників, так і для попередження правопорушень. В умовах терористичної загрози ми розробили дієві алгоритми протидії таким злочинам», – підкреслив очільник Нацполіції.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати