Популярні матеріали

11 жовтня 2018, 17:23

НАБУ скерувало справу судді з Києва до суду

Прес-служба НАБУ
Детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом отримання неправомірної вигоди суддею Голосіївського районного суду м. Києва. Після ознайомлення підозрюваних, судді та особи-посередника, з матеріалами слідства 10 жовтня 2018 р. прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури направили обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Читайте також: "ВРП звільнила суддю Дубенського міськрайонного суду".

Так, служителю Феміди інкримінується вчинення злочину, кваліфікованого за ч. 1, ст. 263, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Посередник в отриманні неправомірної вигоди, яким виявився колишній суддя того ж суду, обвинувачується у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 368 ККУ.

Як встановило слідство, суддя Голосіївського районного суду м. Києва вимагав та одержав від посередника кошти за задоволення цивільного позову на користь позивача про поновлення його на роботі та виплати йому компенсації в розмірі 1,5 млн грн. Свої "послуги" суддя оцінив у 8 тис. дол. США, які передавалися йому трьома частинами.

23 квітня 2018 р. детективи НАБУ та прокурори САП викрили суддю в момент отримання ним частини неправомірної вигоди в розмірі 1 тис. дол. США. Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснювали з березня 2018 р. за матеріалами Служби безпеки України.

Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати