Популярні матеріали

22 вересня 2017, 17:10

Набрав чинності Порядок проведення тендеру на 4G

Прес-служба НКРЗІ, Інтерфакс-Україна

Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), про затвердження Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України набрало чинності 22 вересня, повідомляється на сайті НКРЗІ.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення НКРЗІ від 30 травня 2017 року опубліковане в Офіційному віснику України №74 від 22 вересня.

Рішення погоджено Держрегуляторною службою, Антимонопольним комітетом України, адміністрацією Держспецзв’язку та зареєстровано в Мін’юсті 11 вересня.

Рішення забезпечує можливість проведення тендеру на отримання ліцензій на впровадження системи мобільного зв’язку четвертого покоління (4G).

Згідно з повідомленням, оновлений Порядок передбачає проведення тендеру з правом суб’єктів конверсії отримати частину спектру за встановленою Кабінетом міністрів ціною.

“В умовах відсутності в Україні вільних частот для впровадження нових технологій, закріплення в нормативно-правовій базі зазначеної норми є гарантією надання операторам телекомунікацій можливості забезпечити безперервність надання послуг своїм абонентам”, – зазначено в повідомленні НКРЗІ.

Крім того, спрощено умови видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом за рахунок вилучення з ліцензійних умов вимоги щодо подання викопіювання з карти масштабу 1:200000 з нанесеними на неї місцями встановлення заявлених радіоелектронних засобів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати