03 серпня 2015, 12:38

НАБ оголосило ще один конкурс на 18 керівних посад

РБК-Україна

Національне антикорупційне бюро України (НАБ) оголосило ще один конкурс на 18 керівних посад, зокрема співробітників управління аналітики та обробки інформації та оперативно-технічного управління. Про це сьогодні в ході брифінгу в Києві повідомила заступник начальника прес-служби Вікторія Скорикова, передає РБК-Україна.

"Сьогодні НАБ починає, оголошує новий конкурс, набір майбутніх співробітників управління аналітики та обробки інформації. Ці особи будуть займатися збором, обробкою та аналізом інформації, яка надходить до антикорупційного бюро з метою виявлення кримінальних правопорушень, які безпосередньо підслідні Антикорупційному бюро",- сказала Скорикова.

Крім того, за словами представника НАБУ, оголошується набір на керівні посади оперативно-технічного управління, всього - 18 керівних посад.

Також, як зазначила Скорикова, до 7 серпня триває прийом документів на ще 10 керівних посад.

Всього ж, починаючи з 8 червня, з моменту створення ради громадського контролю, НАБ оголошено конкурс на 59 керівних посад, з яких 13 керівників вже обрані.

Нагадаємо, в кінці липня в НАБ призначили керівника фінансової розвідки - Управління аналітики та обробки інформації, ним став Джан Раджамі Мохаммадович.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати