13 лютого 2018, 11:47

На виконання судових рішень ДФС проведено понад 600 документальних перевірок

Прес-служба ДФС

У 2017 році ДФС на виконання судових рішень проведено 652 документальні позапланові перевірки платників податків, за результатами яких донараховано 8,1 млрд грн. податкових зобов’язань разом зі штрафними санкціями.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Наприклад, документальною позаплановою перевіркою ТОВ "Н" (м. Київ) встановлено, що відповідно до виписок по рахунках у банках зазначеним товариством від ТОВ "Г" отримано 204,3 млн грн. Під час допиту фінансовий директор ТОВ "Н" повідомив, що вказані кошти одержано товариством в якості безповоротної фінансової допомоги, яка у податковій звітності не декларувалась. Податок на прибуток не сплачувався.

Згідно з показниками фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва, поданого ТОВ "Н", дебіторська та кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду відсутня.

Таким чином, перевіркою встановлено заниження доходу ТОВ "Н" на суму безповоротної фінансової допомоги та податку на прибуток на 36,8 млн грн.

Донараховану суму грошових коштів (разом зі штрафними санкціями) у розмірі 46 млн грн. сплачено до бюджету у повному обсязі.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати