Популярні матеріали

14 вересня 2017, 16:45

МОН визначило найбільш та найменш популярні спеціальності

Прес-служба МОН України

Міністерство освіти і науки України визначило найбільш та найменш популярні спеціальності у 2017 році.

Про це повідомляє прес-служба МОН України.

Так, найбільш популярними серед вступників на бакалаврат (магістратуру медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування) були спеціальності "Філологія", "Право" та "Менеджмент". На них було подано відповідно 85 526, 74 055 та 59 393 заяв.

Серед лідерів також "Медицина", "Комп’ютерні науки", "Туризм", "Середня освіта", "Психологія" і "Економіка" (від 46 тис. до 40 тис. заяв). На останньому місці у ТОП-10 - "Інженерія програмного забезпечення" (33 001 заява).

Найменш затребувані спеціальності - "Богослов’я" (185 заяв без урахування духовних ВНЗ) та "Гідроенергетика" (193 заяви).

"Ми бачимо, що традиційно такі спеціальності, як "Право", "Менеджмент", "Туризм" та "Економіка" залишаються одними із найбільш популярних у абітурієнтів навіть при тому, що вони не затребувані на ринку праці. При цьому високі щаблі у рейтингу займають й потрібні економіці спеціальності, такі як "Комп’ютерні науки" та "Інженерія програмного забезпечення"", - розповів директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати