11 лютого 2019, 12:22

Мін'юст проводить тести для реєстраторів, які були відключені від доступу до реєстрів

Прес-служба Мін'юсту України

Уряд вніс зміни до Порядку реалізації експериментального проекту визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою КМУ від 24 жовтня 2018 р. №860.

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту України.

Читайте також: "Розпочав роботу Реєстр корупціонерів".

"Зміни передбачають уточнення кола осіб, на яких поширюється сфера дії експериментального проекту. Зокрема, мова йде про реєстраторів, які відключені від реєстрів і зараз спливає термін цього відключення, та кандидатів, які мають бажання здійснювати реєстраційну діяльність вперше", - зазначила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська.

Як зазначається, таке тестування запроваджено з метою підвищення кваліфікації державних реєстраторів.

"Нотаріуси, які паралельно здійснюють свою діяльність як реєстратори, і були по тим чи іншим причинам відключені від доступу до реєстрів, також мають пройти тестування після спливу строку такого відключення. При цьому наголошуємо, що у здійсненні саме нотаріальної діяльності нотаріуси не обмежені, і не потребують додатково підтверджувати свою кваліфікацію, - додала заступник Міністра. - При цьому зміни, передбачені постановою, жодним чином не стосуються осіб, які вже здійснюють реєстраційну діяльність, або мають намір бути призначеними на посаду державного нотаріуса чи розпочати приватну нотаріальну діяльність".

Нагадаємо, Верховна Рада внесла зміни до конкуретного законодавства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати