30 березня 2015, 13:14

Мін’юст продовжить добиватися судової заборони Компартії

Прес-служба Міністерства юстиції України

Міністерство юстиції України продовжує юридичний супровід справи щодо заборони Комуністичної партії України та вимагає якнайшвидше призначити її розгляд. Про це заявив Міністр юстиції Павло Петренко, повідомляє прес-служба міністерства.

Справу про заборону Комуністичної партії України, яку сьогодні мав розглядати Київський окружний адміністративний суд, було передано на розгляд до Київського апеляційного адміністративного суду. Представники Київського окружного адмінсуду пояснили це рішення тим фактом, що представники КПУ подали апеляційну скаргу щодо скасування ухвали Окружного адміністративного суду міста Києва про передачу адміністративної справи, яка стосується заборони КПУ, до Київського окружного адміністративного суду.

У Міністерстві юстиції зазначають, що ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 12 березня апеляційні скарги представників КПУ на вищевказану ухвалу вже були повернуті заявникам у зв’язку з їх відкликанням. «Такі дії, на переконання Міністерства юстиції України, можна розцінювати лише як затягування судового процесу через процесуальні процедури», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, Міністерство юстиції звернулося до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з вимогою терміново розглянути подання щодо притягнення до відповідальності суддів Окружного адміністративного суду міста Києва, які саботували розгляд справи про заборону Компартії.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати