Популярні матеріали

10 серпня 2018, 10:34

Мінрегіон розробив рекомендації щодо будівництва малих групових будинків на заміну інтернатам

Прес-служба Мінрегіону

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило методичні рекомендації для регіонів щодо створення житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, зокрема, малих групових будинків.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, зазначає прес-служба Мінрегіону.

Читайте також: "В Україні пропонують створити перехоплюючі автостоянки для розвантаження міст".

"Ми розіслали обласним адміністраціям посібник, в якому є відповіді майже на всі запитання щодо будівництва малих групових будинків - зовнішній вигляд, планування, функціональне зонування, матеріали, інтер’єр. Наразі є 2 планувальні схеми такого будинку на 260 кв метрів, які ми пропонуємо. У них враховано все для забезпечення дітей сучасними комфортними умовами для проживання та виховання", - розповів він.

"Станом на сьогодні створені обласні комісії щодо розподілу субвенції на проекти будівництва/придбання житла для забезпечення дітей-сиріт та проведені перші засідання комісій. За інформацією регіонів планується нове будівництво 26 житлових об’єктів, з них 13 малих групових будинків. Це не той показник, на який ми розраховували, тому, сподіваюся, він буде покращений", - зазначила заступниця Міністра соціальної політики України Олександра Чуркіна.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати