13 червня 2018, 18:00

Мінрегіон дозволить проектування підземних паркінгів під закладами харчування

Прес-служба Мінрегіону

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує дозволити розміщувати підземні паркінги під закладами харчування, спорту, культури та охорони здоров’я (окрім корпусів з палатами) при їх проектуванні.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, зазначає прес-служба Мінрегіону.

Читайте також: "В Україні хочуть впровадити параметричний метод нормування у будівництві".

"Сьогодні діючими будівельними нормами заборонено проектування підземних паркінгів під закладами харчування, спорту, культури та охорони здоров’я. У Європі така практика є розповсюдженою, адже, по-перше, це зручно та комфортно для самих власників машин, по-друге, зменшує кількість машин, припаркованих на вулицях. Тому ми пропонуємо скасувати цю норму, обов’язково передбачивши при цьому посилені заходи протипожежної безпеки", - розповів він.

Відповідно до запропонованих змін, паркінг повинен бути відділений перекриттям REI 180, а технічні приміщення закладів, під якими розташовуватиметься паркінг, мають бути відокремлені від нього суцільною протипожежною стіною 1-го типу. Також паркінг повинен мати самостійні шляхи евакуації та відокремлені інженерні комунікації.

Як зазначається, зміни до ДБН будуть затверджені найближчим часом та вступлять в силу через 3 місяці після опублікування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати