Популярні матеріали

19 лютого 2018, 17:24

Литва та Україна організовують Координаційний комітет для створення Служби фінрозслідувань

Прес-служба Мінфіну

Міністерство фінансів України провело зустріч з делегацією Міністерства фінансів Литовської Республіки та Представництва ЄС в Україні, на якій обговорили план реалізації реформи Державної фіскальної служби, митниці та створення Служби фінансових розслідувань – органу для боротьби з фінансовими злочинами проти держави.

Делегація висловила підтримку продовження реформи з усіма інституційними змінами, покращенням ІТ-інфраструктури, залученням нових людей та реорганізацією роботи Служби.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Також читайте: «У Мінфіні повідомили про збільшення проблемних кредитів».

Одним із ключових питань в рамках реформи ДФС залишається остаточна ліквідація податкової міліції та створення єдиного органу для боротьби з фінансовими злочинами проти держави – Служби фінансових розслідувань (СФР).

Міністр фінансів Олександр Данилюк зазначив, що Міністерство фінансів готове співпрацювати з усіма зацікавленими сторонами над створенням органу протидії фінансовим злочинам проти держави за умови забезпечення прозорості на усіх етапах цього процесу.

«Важливо, щоб Служба фінансових розслідувань була якнайшвидше створена та якісно працювала. Для цього необхідно дотримуватися ключових принципів, щоб забезпечити інституційну спроможність органу, його незалежність та ефективну роботу.
Створення нової Служби стане важливим кроком до розвитку економіки нашої держави.
Ми також маємо зробити процес створення Служби фінансових розслідувань прозорим для суспільства у відповідності до демократичних принципів» – зазначив Міністр.

За результатами зустрічі сторони домовилися створити Координаційний комітет для реалізації реформи ДФС та створення Служби фінансових розслідувань. До складу Комітету будуть входити представники Міністерства фінансів Республіки Литви та України, що формують політику у відповідних сферах. За пропозицією литовської сторони, Координаційний комітет очолить Міністр фінансів України для координації співпраці з ЄС у рамках зазначених реформ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати