10 серпня 2018, 16:09

Мінфін пропонує затвердити нові коди видів сплати податків

Вісник ДФСУ

Мінфін України на офіційному сайті оприлюднив проект наказу «Про внесення змін у додаток до Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».

Читайте також: «Доопрацьовано постанову щодо розстрочення сплати ПДВ при імпорті обладнання».

Документом передбачено затвердження відповідних кодів видів сплати (додаток до наказу Мінфіну України від 24.07.2015 р. № 666), що в свою чергу сприятиме забезпеченню додержання принципів державної регуляторної політики, досягнення у регуляторній діяльності балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян і держави.

Внесення змін до Порядку зумовлено необхідністю ведення окремого обліку повернення з бюджету сум податків, зборів та інших платежів за рішеннями судів, а також відшкодування сум ПДВ на поточний рахунок платника та в рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу з інших платежів за рішеннями судів шляхом доповнення додатку до Порядку новими кодами видів сплати.

З проектом наказу можно ознайомитись за посиланням.

За інформацією Вісника ДФСУ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати