23 квітня 2018, 14:24

МФК готова допомогти Україні у вирішенні проблеми непрацюючих кредитів у держбанках

Прес-служба Міністерства фінансів України

Віце-президент Міжнародної фінансової корпорації відзначила успішну співпрацю Укргазбанку з Міжнародною фінансовою корпорацією (МФК) та запропонувала експертну допомогу Корпорації у вирішенні проблеми непрацюючих кредитів у державних банках.

21 квітня в рамках робочого візиту до Вашингтона Міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрівся з Віце-президентом МФК Джорджиною Бейкер та Виконавчим директором МФК Стефані фон Фріденбург. Повідомляє прес-служба Мінфіну.

Читайте також: «У Мінфін представили для обговорення законопроект щодо оподаткування тютюнових виробів».

На зустрічі обговорили реформу державного банківського сектору та нещодавно схвалені Урядом оновлені засади реформування державного банківського сектору.

Олександр Данилюк запевнив, що зменшення державної частки у банківському секторі є одним з пріоритетів роботи Уряду і досвід Міжнародної фінансової корпорації допоможе реалізувати це прагнення.

Зі свого боку, Виконавчий директор МФК Стефані фон Фріденбург додала, що для успішного розвитку банківського сектору в Україні необхідно вирішити проблему непрацюючих кредитів та запровадити сучасне корпоративне управління в державних банках, що наразі не мають працюючих наглядових рад.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати