16 травня 2018, 17:39

Майбутнє за податками!

TaxAcademy

TaxAcademy випустила перший курс слухачів - 29 студентів успішно пройшли навчання та навчилися розмовляти однією мовою з фіскалами.

Безымянный-1-08

Протягом двох місяців студенти TaxAcademy ставали спеціалістами у сфері податків, обговорювали з викладачами особливості напрямку. Позаду 8 захоплюючих та корисних модулів, що включають найактуальніші питання податкового законодавства.

Максимум теоретичних та практичних знань, зручний графік навчання, розгляд податкових питань від А до Я, викладачі - віце-президент АПР, судді, доктори, професори, кандидати юридичних наук.

Під час занять студенти прослухали лекції про адміністрування податків та зборів; спрощену систему оподаткування, обліку та звітності; непрямі податки (податок на додану вартість та акцизний податок); податок на прибуток підприємств; податок на репатріацію; податок на майно; трансфертне ціноутворення; міжнародне оподаткування; податкове планування; тенденції глобального податкового реформування; проблеми у сфері відповідальності за податкові правопорушення; судовий захист прав платників податку; проблеми судової практики ЄСПЛ.

Безымянный-1-16

Наразі стартує наступний набір слухачів до TaxAcademy. Навчання почнеться наприкінці вересня. Стати студентом може кожен, хто хоче розбиратися в податках, - від юристів, бухгалтерів до власників бізнесу.

Після завершення навчання видається сертифікат, що затверджує успішне проходження податкової академії TaxAcademy.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати