20 лютого 2019, 18:10

Legal Startup Crash Test #17: як це було

Вчора, 19 лютого, спільнота інноваторів вже традиційно перевіряла на міцність три стартапи - Justice Bot, ZakonOnline та Linkery - на черговому Legal Startup Crash Test.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


52757238_374853930027068_1835150563923197952_n

Захід відкривав Дмитро Форемний, організатор краш-тестів та представник Гаазького інституту інновацій в праві (HiiL) в Україні. Він поділився новинами із Форуму інновацій у правосудді, що проходив 5-6 лютого у Гаазі за підтримки досить великої делегації з України. Визначним було підписання Меморандуму про співробітицтво між Міністерством юстиції України та HiiL. Також на форумі виступав Axdraft Business - переможець цьогорічного конкурсу стартапів від HiiL.

Крім того, пан Форемний розповів про плани Kyiv Legal Hackers щодо заходу Computational Law + Blockchain Festival, який відбудеться наприкінці березня в Києві.

Розпочали краш-тест з контентної частини. Крістіна Дзядевич, менеджер IT-проектів AEQUO Law Firm, розповіла все, що потрібно знати про Customer Journey Mapping. Також вона описала шлях стартапу від ідеї до останніх штрихів реалізації; поділилася тим, як знайти аудиторію, інвестора, проблеми та шляхи їх вирішення, правильно презентувати свій проект.

Першим на міцність випробовували Justice bot. Презентував проект один із розробників, Слава Бойко. Він розповів, що під час роботи в суді помітив, що більше 25% поданих позовних заяв повертаються, залишаються без руху або суд відмовляє у їх прийнятті.

Основні проблеми, що виникають при зверненні до суду, та які допоможе вирішити бот:

- високі витрати на адвокатів;

- неправильно сплачений судовий збір;

- пропущені процесуальні строки строки;

- незнання нових вимог щодо процесуальних документів.

52392593_639319569822606_7725018896884826112_n

Зараз бот працює на сайті justecebot.org.ua та в Telegram. Він допомагає зі складенням процесуальних документів при зверненні до суду. Крім того, Justice bot пояснює, як звертатися до українських судів за допомогою коміксів.

Розробники обіцяють, що бот буде найбільш корисним молодим юристам та сторонам, які не хочуть переплачувати за прості документи.

Платформу ZakonOnline презентував Дмитро Ляпін. За його словами, система дозволяє швидко та зручно знайти необхідний нормативний акт, а також підібрати відповідну редакцію чи закон.

Крім того, в користувача існує особистий кабінет, що дозволяє йому створити свою систему зберігання документів, які стосуються певних справ, а також маркувати тексти документів та залишати власні коментарі.

На думку розробників, система буде корисною для практикуючих юристів, студентів юридичних факультетів, підприємців, бухгалтерів, чиновників і пересічних громадян, які шукають відповіді на питання в рамках законодавства України.

Олександр Гарбар розповідав про сервіс онлайн-консультацій Linkery, у якому користувачі можуть зв'язатися з потрібним фахівцем за лічені хвилини або заробляти, консультуючи інших.

52134211_400047970754809_3287915761372233728_n

Серед іншого, пан Гарбар виділив основні переваги сервісу: для користувачів - це безпечні платежі, похвилинна тарифікація, можливість зв’язатися з експертом впродовж хвилини з моменту виникнення питання; для консультантів - 100% оплати (без комісії з боку сервісу).

Варто відзначити, що Linkery - це не тільки про юридичні консультації. За словами пана Гарбара, платформа об’єднує спеціалістів абсолютно різних сфер, а користувач може проконсультуватися з бухгалтером, психологом, репетитором чи навіть фахівцем з езотерики.

Кількість людей на вчорашньому івенті лише підтверджує, що заходи Legal Startup Crash Test набирають обертів. Інтерес до стартапів зростає, тому будемо і надалі інформувати вас про нові проекти і розвиток спільноти юридичних інноваторів.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати