14 травня 2019, 19:46

КСУ звільнив Станіслава Шевчука з посади судді КСУ

Українська правда

Конституційний Суд України звільнив Станіслава Шевчука з посади судді КСУ на підставі п. 3 ст. 21 Закону України "Про Конституційний Суд України".

Читайте також: "Голові КСУ висунуто недовіру".

Так, відповідне рішення було ухвалено під час засідання КСУ. Рішення підтримали 12 із 18-и суддів. Воно є остаточним. Про це повідомляє Українська правда.

Підставою для звільнення пана Шевчука з посади став висновок комісії з регламенту та етики, яка знайшла у його роботі системні і істотні порушення.

Зокрема, у документі йдеться: "Комісія дійшла висновку про наявність підстав для звільнення Шевчука Станіслава Володимировича з посади судді Конституційного Суду у зв'язку з вчиненням ним істотного дисциплінарного проступку, грубим та системним нехтуванням своїми обов'язками, що є несумісним зі статусом судді Конституційного суду України та виявило його невідповідність займаній посаді".

Питання про звільнення судді з посади за такою підставою КСУ розглядає на спеціальному пленарному засіданні за наявності висновку постійної комісії з питань регламенту та етики Суду.

На своїй сторінці у Facebook Stanislav Shevchuk висловився щодо ситуації, яка склалася:

(для перегляду натисніть на зображення)

Шевчук

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати