22 березня 2018, 18:26

Компанія Inflexion придбала Chambers and Partners

The Global Legal Post

Провідний каталог юридичних рейтингів Chambers and Partners, який очолює відомий видавець Марк Уайтт був придбаний компанією Inflexion.

Компанія, яка оцінила понад 80 тисяч юристів та фірм, практикуючих у майже 200 юрисдикціях, була куплена середньоринковою приватною компанією Inflexion.

Засновник Chambers and Partners Майкл Чемберс вийшов з бізнесу. Тепер компанію очолять Марк Уайтт як СЕО та Стів Галберт, який зараз очолює Alcumus, портфельну компанію Inflexion, а в минулому був головою практики M&A в KPMG.

Корпорації покладаються на рейтинги, коли обирають собі юристів, а юридичні фірми та юристи використовують їх як ефективний маркетинговий інструмент.

Дослідження Chambers and Partners користується довірою юристів у всьому світі. Мета нових власників – продовжити глобальну експансію рейтингу, посилити «digital-присутність» та запустити нові продукти.

Симон Тернер, керуючий партнер компанії Inflexion, прокоментував: «Ринок юридичних послуг є великим і зростаючим, ми спостерігаємо за ним вже протягом кількох років. Chambers займає провідну позицію та має хорошу репутацію у забезпеченні кращих рейтингів та досліджень у цій галузі. Існує багато можливостей для бізнесу розвивати лідируючі позиції на ринку на міжнародному рівні, особливо якщо вдосконалити digital-стратегію. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з командою Chambers and Partners».

Марк Уайтт прокоментував: «Chambers – це чудовий бізнес з чудовою командою. Наш унікальний та надійний науковий підхід у поєднанні з передовим аналізом робить дані досліджень незамінними. Inflexion стане ідеальним партнером на наступному етапі нашої подорожі.

Міжнародна присутність Inflexion добре підходить для планів нашого розширення, особливо з їх досвідом в Азії та США. Крім того, їх цифровий фокус буде безцінним, оскільки ми саме розвиваємо нашу онлайн-присутність».

Inflexion – це британська середньоринкова приватна компанія, що інвестує у швидко зростаючий підприємницький бізнес з амбітними командами та співпрацює з ними для прискорення зростання. Як правило, вони інвестують від 10 до 150 млн. фунтів стерлінгів.

За інформацією The Global Legal Post.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати