23 травня 2018, 17:31

Комітет ВРУ підтримав реформу сфери торговельного захисту

Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва підтримав ряд законопроектів у сфері торговельного захисту, схвалені Урядом у лютому 2018 року. Рішення було ухвалено одноголосно.

Читайте також: «КМУ ухвалив законопроект про зміни щодо місцевого самоврядування».

Так, чинні закони, які регулюють сферу торговельного захисту, були прийняті ще у 1998 році. З того часу відбулися значні зміни у міжнародній торгівлі та практиці проведення торговельних розслідувань.

Тому, Урядом було запропоновано прийняти нову редакцію трьох спеціальних законів та внести зміни в супутні закони, які дозволять українським виробникам отримати кращі механізми використання інструментів торговельного захисту в Україні.

Зміни стосуються, серед іншого: запровадження двоетапного проведення розслідувань та чітке визначення строків їхнього проведення, розмежування та уточнення повноважень і функцій компетентних органів, врегулювання участі бізнесу в розслідуваннях та запровадження механізму внесення імпортером фінансової гарантії у вигляді грошової застави (для сплати особливих видів мит).

Більше про зміни до законів у презентації за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати