17 травня 2018, 18:00

Комітет ВРУ не підтримав проект Антикорупційної стратегії

Прес-служба НАЗК

За результатами розгляду проекту Антикорупційної стратегії на 2018-2020 рр. Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції ухвалив рішення рекомендувати ВРУ повернути Кабінету Міністрів України законопроект на доопрацювання.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Читайте також: "Кабмін схвалив законопроект щодо підвищення ефективності роботи НАЗК".

Так, проект Антикорупційної стратегії готувався з урахуванням думки Громадської ради при НАЗК, представників громадського суспільства, серед яких Центр політико-правових реформ, Антикорупційний штаб, Фундація "Відкрите суспільство", а також експертів міжнародних партнерів, у т.ч. Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні та Програми розвитку ООН в України.

Таким чином, як вказують у НАЗК, на розгляд ВРУ надійшов консолідований проект Антикорупційної стратегії, що був підготовлений з урахуванням громадської думки та експертних пропозицій міжнародних партнерів.

"За відсутності належної підтримки Комітетом Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції проекту Антикорупційної стратегії на 2018-2020 рр. Україна має усі шанси залишитися фактично без програмного документа у сфері запобігання та протидії корупції на наступні роки, адже строк дії попередньої стратегії завершився ще в 2017 р.", - зазначають у НАЗК.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати