12 липня 2017, 17:55

Команди lexnet.io, Prima Veritas та Juscutum пропонують до ваших послуг бота-реєстратора ТМ - PatentBot

Боти-юристи продовжують захоплювати ринок юридичних послуг, змінюючи доступ до права та роблячи його доступним. Тепер вирішена проблема реєстрації торговельних марок і незкінченно довгий процес візитів до спеціалістів, черг та збору паперів.

Команди lexnet.io, Prima Veritas та Juscutum знайшли рішення та пропонують до ваших послуг бота-реєстратора ТМ - PatentBot. Зараз він вже вміє проводити пошук по торговельним маркам та повідомляти вам чи вільне ваше ім’я. Якщо ім’я зайняте, бот розповість вам ким, коли та як це було зроблено.

Зараз PatentBot працює в тестовому режимі, пропонуючи вам безкоштовну перевірку і пошук ТМ, але вже за два тижні планує закривати весь цикл реєстрації торгової марки.

"Це той самий бот, який не просто переверне ринок патентних повірених, але швидше за все розширить його, дозволивши більшій кількості людей зареєструвати свої торгові марки швидко і недорого. Це аналог самостійного процесу реєстрації. Звичайно, він не зможе поки на 100% замінити живу консультацію, але ми прагнемо цього, щодня вдосконялюючись. Перевірте вже зараз і дайте свій фідбек! ", - каже Владимирова Наталія, керуючий партнер патентно-правової фірми PRIMA VERITAS.

Познайомитися з ботом і протестити його на пошук вільного імені можна за посиланням.

Механізм роботи простий: вводите ім'я, наявність торговельної марки на яке вас цікавить і отримуєте відповідь. Також є і безліч інформації про юридичі компаніях, партнерів бота і навіть ЗМІ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати