Популярні матеріали

09 серпня 2018, 15:10

Команди Астерс та ЄПАП Україна оголошують про об’єднання

ЄПАП Україна

Команди юридичних фірм Астерс та ЄПАП Україна оголошують про об’єднання з 1 жовтня 2018 року.

Об’єднана фірма матиме офіси в Києві та Вашингтоні і стане найбільшою в Україні з 26 партнерами та понад 140 юристами. Всього у фірмі працюватиме більш ніж 250 співробітників. Об’єднання Астерс та ЄПАП Україна консолідує професійний досвід найкращих спеціалістів і суттєво посилить експертизу як у транзакційних і регуляторних практиках, так і у сфері вирішення спорів.

Керуватиме фірмою Комітет у складі партнерів Олексія Дідковського, Сергія Свириби та Армена Хачатуряна. Назву нової фірми буде оголошено окремо. Об’єднання буде завершено після отримання необхідних регуляторних дозволів.

Обидві фірми працюють в Україні понад 20 років, є лідерами юридичного ринку та постійно отримують найвищі рекомендації міжнародних та національних рейтингів. Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів об’єднаної фірми – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Сергій Свириба, керуючий партнер ЄПАП Україна: «Наше об’єднання з Астерс відкриває нову сторінку розвитку та створює кращі можливості для наших клієнтів. Ми вдячні АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» та двом нашим партнерам, які обрали інший професійний шлях, за плідну співпрацю в найбільшій юридичній фірмі СНД».

Олексій Дідковський, керуючий партнер Астерс: «Об’єднання з ЄПАП Україна забезпечить потужний ефект синергії для клієнтів. Нас об'єднують спільні цінності, корпоративна культура та успішний досвід співпраці. Разом ми створюємо найпотужнішого гравця на українському юридичному ринку».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати