23 квітня 2019, 16:41

КМУ затвердив порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності

Вісник ДФСУ

Уряд урегулював питання організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього.

Читайте також: "Затверджено новий порядок ведення реєстру РРО та ЦСО".

Так, електронний реєстр листків непрацездатності формуватиметься як електронна база даних із використанням інформаційної інфраструктури Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, що оперуватиме масивами інформації із реєстру застрахованих осіб та наповнюватиметься даними із електронної системи охорони здоров’я eHealth про підтверджені лікарями факти тимчасової непрацездатності осіб через програмне забезпечення медичних інформаційних систем, установлених в закладах охорони здоров’я.

Як зазначається, наявні в Реєстрі дані автоматично передаватимуться інформаційно-телекомунікаційним системам Фонду соціального страхування України, який відповідно до законодавства проводить перевірку обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності.

Для забезпечення спрощення отримання інформації про листки непрацездатності передбачено можливість безпосереднього доступу до реєстру застрахованих осіб і страхувальників через електронні кабінети на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Водночас реєстр формує та веде Пенсійний фонд України, який є володільцем його даних.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати