Популярні матеріали

06 грудня 2017, 16:13

КМУ вдосконалив механізм допомоги чорнобильцям

Прес-служба Мінсоцполітики

КМУ прийняв постанову "Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2005 р. №936 і від 26 жовтня 2016 р. №760".

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Так, з метою систематизації та уникнення дублювання норм законодавства у сфері стипендіального забезпечення студентів із Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2005 №936, вилучено норму щодо виплати підвищення до стипендії, оскільки постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 №1045 "Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів" передбачено виплату соціальних стипендій студентам (курсантам), у тому числі громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Також внесено зміни до Порядку виплати одноразової компенсації за шкоду, заподіяну внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій, ядерних випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, та щорічної допомоги на оздоровлення деяким категоріям громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2016 №760, у частині його узгодження зі змінами, внесеними до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", а також уточнено перелік документів, на підставі яких постраждалим особам призначаються і виплачуються компенсації та допомога, передбачені ст. 48 цього Закону.

Вказано, що внесення зазначених змін спрямоване на удосконалення механізмів виплати окремих видів компенсацій та допомоги на оздоровлення особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та посилення соціального захисту громадян цієї категорії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати