11 січня 2018, 16:15

КМУ удосконалив проведення моніторингу ефективності програм соцпідтримки населення

Прес-служба Мінсоцполітики

Моніторинг ефективності програм соціальної підтримки населення запроваджено у 2014 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2012 року №554 і проводиться щорічно з метою оцінювання впливу їх реалізації на ситуацію з бідністю та покращення інформаційного забезпечення центральних органів виконавчої влади для прийняття ними рішень щодо удосконалення системи соціального захисту громадян.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Читайте також: "КМУ ухвалив рішення про перенесення робочих днів у 2018 році".

Згідно з прийнятою 11 січня постановою Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до п. 6 Порядку проведення моніторингу та оцінювання ефективності програм соціальної підтримки населення", до переліку об’єктів моніторингу включено тимчасову державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, та допомогу особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу.

Крім того, із зазначеного переліку вилучено допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, оскільки з 01.07.2014 року ця допомога об’єднана з допомогою при народженні дитини і призначається в єдиному розмірі.

Також КМУ затвердив бюджет Пенсійного фонду України на 2018 рік.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати