19 червня 2018, 18:36

Кларнетист відсудив у колишньої $350 тисяч за зіпсовану кар’єру

BBC

Досить часто можна почути, як люди звинувачують своїх партнерів у тому, що обтяжливі стосунки завадили досягнути кар’єрного успіху.

Історія Еріка Абрамовіца та його колишньої подруги показує, наскільки майстерно можна зруйнувати чиїсь плани та як дорого за це поплатитись. І мова не про карму, а про юридичну відповідальність.

Читайте також: «5 порад для жінок-юристів: знайти власний шлях і досягнути вершин».

Щоб запобігти переїзду та можливому розриву стосунків, Дженніфер Лі, колишня дівчина музиканта у 2014 році від його імені відмовилась від стипендії на навчання в консерваторії Колбурн в Лос-Анжелесі, яка становила близько 50 тисяч доларів на рік.

Він дізнався про це нещодавно та подав позов до суду.

Суд постановив, що її дії є «огидним втручанням у професійну діяльність» Абрамовіца.

Молодий музикант, що присвятив кларнету практично все життя і отримав чимало престижних музичних нагород, прагнув отримати місце на курсі в консерваторії, де викладає один з провідних кларнетистів світу Ієгуда Гілад.

В 2014 році 20-річний музикант прилетів у Лос-Анжелес та пройшов прослуховування у Гілада. Невдовзі Еріку відправили мейл про те, що його прийняли.

Але прочитав листа не він, а його дівчина, яка тоді жила з хлопцем у Монреалі, де обоє навчались в місцевій консерваторії. Ерік цілковито довіряв подрузі, і вона мала доступ до його пошти на комп'ютері.

Прочитавши мейл, Дженніфер відповіла на нього від імені Еріка, та пояснила, що він не може прийняти пропозицію, а потім просто видалила це листування.

Та це ще не все, пізніше дівчина створила новий обліковий запис пошти – giladyehuda09@gmail.com, який нібито належав Ієгуді Гіладу, і вже від імені професора написала Еріку, що прослуховування було невдалим і взяти його в омріяну консерваторію не можуть. Взамін «професор» запропонував музиканту інше місце, в університеті Південної Каліфорнії, де він також викладає, але вже з нижчою стипендією.

Вже в суді Ерік заявив, що Дженніфер розуміла, що він не зможе прийняти цю пропозицію, тому що знала: таке навчання йому «не по кишені» .

«Я був шокований, коли отримав цей лист. Я перечитував його декілька разів, – розповів Ерік Абрамовіц журналістам сайту BuzzFeed. – Мені було важко змиритися з невдачею. Я багато днів думав про це з сумом і гнівом».

Хлопець залишився в Монреалі, щоб закінчити курс навчання, але з Дженніфер вони незабаром розійшлись.

Проте через кілька років він знову зустрівся з Гіладом на іншому пробному виступі, і той запитав Еріка, чому хлопець знову хоче у нього вчитися, якщо один раз вже відхилив його запрошення стати студентом.

Спершу музикант просто не зрозумів, що професор мав на увазі, але після того як один зі студентів Гілада знову запитав його, чому він відхилив пропозицію про повну стипендію, Ерік вирішив перевірити свою стару пошту.

Там він знайшов лист від «професора» про відмову у наданні стипендії. Професор повідомив, що ніколи не читав цього тексту і вказана електронна адреса йому не відома. Тож цього листа він не писав і не відсилав.

Зрештою Абрамовіц став підозрювати, що до цієї справи причетна його колишня дівчина. Остаточно він переконався в цьому після того, як зміг увійти в електронну пошту підробленої адреси на Gmail, використовуючи один з її улюблених паролів.

Підставами для позову до колишньої дівчини чоловік назвав втрату репутації, позбавлення можливостей для освіти та затримку професійної діяльності.

Суд в Онтаріо вирішив, що Дженніфер Лі зобов'язана відшкодувати збитки в розмірі 300 тисяч доларів і додатково виплатити ще 50 тисяч – «на знак відрази, яку суд відчув з приводу її дій» і за моральну шкоду, заподіяну Еріку Абрамовіцу, «у якого вкрала мрію людина, якій він повністю довіряв».

Дівчина в судовому процесі участі не брала та ситуацію не коментувала.

За інформацією BBC.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати