14 березня 2019, 13:32

Київраді рекомендують спростити оформлення підприємцями вивісок

Прес-служба Київради

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної депутати одноголосно підтримали проект рішення "Про внесення змін до Порядку розміщення вивісок у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 20 квітня 2017 року".

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Читайте також: "КМУ схвалив зміни до ПКУ для удосконалення адміністрування місцевих податків і зборів".

"Основні зміни, які вирішено було внести до Порядку, - це, в першу чергу, узгодження форматних зон та спрощення поданих документів. Також є одне нововведення - додається тип "під кутом", який вкрай важливий для підприємців", - зазначив начальник управління з питань реклами, доповідач з цього питання Олександр Смирнов.

Крім цього, зміни передбачають синхронізацію форматних зон. Наразі це перелік окремих вулиць та їх частин, площ та провулків, що дуже ускладнює візуальне сприйняття. Так, пропонується спростити перелік вулиць, які будуть описувати межі форматних зон.

"Важливим є уніфікація типів конструкцій. Ми змінюємо складний опис типів конструкцій на зрозумілий з графічними прикладами. Також буде зменшено кількість та складність документів, які подаються для оформлення вивісок. Зараз підприємцям потрібен проект вивіски, що слід замовляти у сертифікованих спеціалістів, надавати інженерні креслення, копію ліцензії розробника тощо. Змінами передбачається проект вивіски замінити на ескіз вивіски, який буде подаватися в довільній формі: візуалізація, розміри, специфікація матеріалів та комп’ютерний макет фасаду "до-після" монтажу вивіски", - розповів профільний заступник голови КМДА, депутат Київради Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, у Києві хочуть оновити трамвайний та автобусний парки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати