20 квітня 2018, 18:11

Київрада хоче розширити функціонал Картки киянина

Прес-служба Київради

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами депутати погодили проект рішення, який передбачає розвиток механізмів застосування іменної багатофункціональної Картки киянина.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Читайте також: "Київрада звернеться до ВРУ щодо диференціації оплати праці медпрацівників".

Наразі більшість киян-пільговиків використовують соціальну картку лише задля безкоштовного проїзду у комунальному транспорті та для розрахунку за комунальні послуги. Відповідно до проекту рішення, пропонується розширити заходи соціальної підтримки, загальноміські програми лояльності у сфері медицини, транспорту, освіти, отримання адміністративних, комунальних, паркувальних та інших послуг. Зробити це КМДА має протягом трьох місяців після прийняття зазначеного проекту рішення. 

"Картка киянина є унікальним електронним ідентифікатором, що надає доступ киянам до усіх соціально важливих послуг. Перелік зазначених послуг із удосконаленням системи Смарт Сіті буде лише збільшуватися, і ми повинні забезпечити доступ усіх киян до цих послуг, а також підвищити їх зацікавленість в отриманні соціальної муніципальної картки", - зазначив ініціатор відповідного проекту рішення, депутат Київради Володимир Левін

Читайте також: "У Києві з’явиться антикорупційна "гаряча лінія"".

Також, згідно з проектом рішення, Картку киянина пропонується визначити єдиною соціальною муніципальною карткою столиці. Отже, буде можливо виконати рішення КМУ щодо необхідності монетизації пільг, адже їхнє отримання пільговими категоріями населення можливе лише за умови використання єдиної муніципальної картки, що виступає в ролі ідентифікатора. 

Проект рішення має також розглянути постійна комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати