14 вересня 2018, 16:46

Кілійський районний суд розпочав процедуру припинення як юридичної особи

Прес-служба Кілійського районного суду Одеської області

Розпочато процедуру припинення Кілійського районного суду Одеської області як юридичної особи в результаті реорганізації (злиття).

Про це повідомляє прес-служба суду.

Читайте також: "Розпочато процедуру реорганізації Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області".

12.09.2018 р. відповідно до Плану заходів з реорганізації (злиття) місцевих загальних судів, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 06.09.2018 р., головою комісії з реорганізації (злиття) Кілійського районного суду Одеської області Іваненко В.І. було надано державному реєстратору належним чином завірені документи, про що в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесені відповідні відомості.

На виконання вимог ст. 105 Цивільного кодексу України на сайті Міністерства юстиції України буде оприлюднено повідомлення про рішення щодо припинення Кілійського районного суду Одеської області як юридичної особи в результаті реорганізації. У суді буде утворено комісію з реорганізації (злиття), якою буде здійснено усі необхідні заходи з реорганізації (злиття) суду.

Відповідно до ч. 6 ст. 147 та п. 3 розділу ХІІ Закону України "Про судоустрій і статус суддів" Кілійський районний суд Одеської області продовжує здійснювати свої повноваження до утворення та початку роботи Ізмаїльського окружного суду.

Нагадаємо, процедуру припинення також розпочали Бориславський міський суд Львівської області, Червоноармійський районний суд Житомирської області та Лубенський міськрайонний суд Полтавської області.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати