13 березня 2019, 18:32

Катар ввів "податок на гріх"

Палата аудиторів і бухгалтерів України

У 2022 р. відбудеться Чемпіонат світу з футболу, фінал якого пройде в Катарі. Хоча до події ще вдосталь часу, вже зараз Катар заявив про введення 100%-го податку на алкогольні напої. Підвищення податку на алкоголь напередодні Чемпіонату світу вже здобуло назву "податок на гріх".

Про це зазначають у ПАБУ.

Читайте також: "Європейський суд аудиторів закликав ЄС до більшої прозорості".

Так, упаковка пива (24 пляшки) буде коштувати 384 катарських ріалів (105 дол. США), а літр джину - 304 ріали (83 дол. США). До запровадження податку вартість алкогольних напоїв була вдвічі нижчою.

Як зазначається, у Катарі алкоголь продає лише державний дистриб’ютор - Qatar Distribution Company. Купити міцні напої можна тільки в одному магазині, а також барах, клубах та готелях, які мають ліцензію на продаж алкоголю. Отримати таку ліцензію досить складно.

Також уже на початку 2019 р. головне митне управління Катару запровадило низку нових податків, зокрема, на тютюнові вироби, енергетичні напої та свинину. До прикладу, 400 г бекону тепер коштує 55 ріалів (15 дол. США). До введення податків його вартість становила не більше 28 ріалів (8 дол. США).

Нагадаємо, Сенат Франції схвалив "антихуліганський" закон проти насильства під час акцій протесту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати