11 жовтня 2018, 15:14

Кабмін врегулював процедуру ліцензування виробництва ветпрепаратів

Прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 року № 808 затверджені ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів.

Встановлено кваліфікаційні, організаційні, технологічні та кадрові вимоги, яким повинен відповідати виробник ветеринарних препаратів. Постанова набуде чинності через два місяці з дня опублікування.

Читайте також: «Величезні штрафи для роботодавців можуть знизити».

Врегулювання суспільних відносин, пов’язаних з виробництвом ветеринарних препаратів та контролем якості виробленої продукції забезпечить стабільність та прозорість провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів. Крім того, прийняття постанови сприятиме забезпеченню потреб ветеринарної медицини якісними та ефективними препаратами, що своєю чергою важливо для якості та безпечності харчових продуктів тваринного походження, призначених для споживання людьми.

Виробництво ветеринарних препаратів здійснюється на підставі ліцензії, для отримання якої виробник подає в Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів заяву та визначений перелік підтвердних документів.

У ліцензіата повинно бути власне або орендоване приміщення, матеріально-технічна база, штатна чисельність фахівців відповідного рівня підготовки та нормативно-технічна документація з виробництва ветеринарних препаратів.

Ліцензійними умовами встановлено технологічні вимоги до виробництва, вимоги до приміщень та обладнання, а також до персоналу.

З текстом постанови КМУ можна ознайомитись тут.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати