11 липня 2018, 18:17

Кабмін призначив заступника Міністра юстиції України

Прес-служба Міністерства юстиції України

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 року №457-р заступником Міністра юстиції України призначено Смачило Іванну Василівну. Повідомляє прес-служба Мін’юсту.

З 11 липня відповідно до наказу Міністерства юстиції України №2580/к від 10 липня 2018 року Іванна Василівна приступила до виконання своїх службових обов’язків.

Читайте також: «Кабмін зменшив кількість бюджетних місць у вишах на 9,6%».

Згідно розподілу повноважень Іванна Смачило відповідатиме за питання реформування системи адвокатури і процесуального законодавства та координуватиме роботу та діяльність Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки, який безпосередньо підпорядкований Державному секретарю Міністерства.

Крім того, вона буде спрямовувати діяльність Координаційного центру з надання правової допомоги та забезпечувати в межах повноважень взаємодію Міністерства з Апаратом Верховної Ради України, Адміністрацією Президента України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

До призначення Іванна Смачило працювала на посаді начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській та Рівненській областях.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати