14 вересня 2018, 17:20

Іспити на отримання сертифікації СРА складатимуть і в Європі

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Незабаром претенденти на отримання сертифікації СРА (дипломованого професійного бухгалтера) зможуть складати іспити в Європі. Раніше для цього потрібно було відвідувати США або інші неєвропейські країни.

Про це зазначають у ПАБУ.

Читайте також: "Нові технології найбільше вплинуть на ведення обліку та збирання даних, - опитування".

Так, центри тестування Prometric з 1 жовтня 2018 р. почнуть проводити екзамени СРА в Європі. Про це у своїх офіційних повідомленнях заявили Американський інститут сертифікованих бухгалтерів (AICPA), Національна асоціація рад з фінансової звітності США (NASBA) та компанія Prometric, відома в усьому світі як виробник програмного забезпечення для проведення екзаменаційного тестування.

Скласти іспити на отримання сертифікації СРА можна буде у Великобританії (Лондон, Манчестер, Бристоль), Шотландії (Единбург), Ірландії (Дублін, Корк) та Німеччині (Берлін, Франкфурт, Мюнхен). За попередніми прогнозами, кількість кандидатів може досягти понад 300 на рік у кожній із країн проведення іспитів. Для прикладу, після запуску СРА у Японії в 2011 р. цей екзамен щороку складають 14 тис. осіб.

Крім Японії, СРА можна скласти в Бахрейні, Бразилії, Кувейті, Лівані та ОАЕ. Де б іспит не проводився, його правила та формат скрізь однакові. Екзамен складається англійською мовою.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати