Популярні матеріали

12 жовтня 2018, 17:10

Іспит для кандидатів до Антикорупційного суду проведуть у листопаді, - ВККС

Прес-служба ВККС

У листопаді 2018 р. кандидати, які подали свої документи на посади суддів Вищого антикорупційного суду, будуть складати іспит - анонімне письмове тестування та практичне завдання.

Про це повідомив Голова ВККС Сергій Козьяков, зазначає прес-служба ВККС.

Читайте також: "КСУ визнав неконституційним надання Мінфіну права отримувати інформацію, що містить персональні дані".

Так, стосовно 342 кандидатів, які подали документи на конкурс до Вищого антикорупційного суду (ВАКС), наразі триває процедура допуску, тобто перевірка документів відповідно вимогам, які були оголошені.

Щодо іспиту у межах конкурсу до ВАКС, то у ВККС орієнтуються на середину листопада. "Ми орієнтуємося на 12-13 листопада. А всі конкурсні процедури сподіваємося закінчити не пізніше лютого 2019 р. Потім наші рекомендації розглядає Вища рада правосуддя (судячи з досвіду попередніх конкурсів, на цю процедуру їм знадобиться 2-4 тижні), після чого Президент повинен підписати відповідний указ", - розповів пан Козьяков.

Також Голова ВККС повідомив про останні новини стосовно формування Громадської ради міжнародних експертів (ГРМЕ), які допомагатимуть Комісії під час конкурсу до ВАКС.

"На днях ВККС обере 6-х з 12-и кандидатів, які будуть входити до складу ГРМЕ. Ця процедура буде максимально відкритою і технічною. Щодо дати формування Ради експертів, то законом вона не регламентована, але я думаю, що до кінця жовтня Рада вже буде сформована", - повідомив Сергій Козьяков.

Нагадаємо, ВККС розгляне питання щодо відповідності осіб на посаду судді ВС та Вищого антикорупційного суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати