12 лютого 2019, 10:53

Interlegal захистив інтереси thyssenkrupp Materials Trading GmbH

Interlegal

Interlegal захистив інтереси thyssenkrupp Materials Trading GmbH - кредитора в судовому спорі проти української компанії - боржника. Київський апеляційний суд залишив чинним рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України про стягнення з боржника заборгованості за поставлений товар.

Читайте також: "Юристи Interlegal заарештували судно та повернули борг за судноремонтні роботи".

Таким чином, юристи Interlegal повторно обґрунтували законність арбітражного рішення, провадження про примусове виконання якого буде продовжено компетентним судом найближчим часом.

Поступово реалізуючи план стосовно захисту порушених прав клієнта, експерти Interlegal, пройшовши етап арбітражного провадження та судового провадження зі скасування арбітражного рішення, впритул наблизились до його фінальної частини, про успішне завершення якого сподіваємось повідомити найближчим часом.

У цій справі команда Interlegal у складі провідного юриста Михайла Селіванова, юриста Ірини Якімовської, під керівництвом старшого юриста Карини Горової не лише забезпечила захист інтересів клієнта зі стягнення заборгованості, але також ефективно реалізувала на практиці стратегію з протидії спробам боржника вчинити процесуальні диверсії, спрямовані на затягування судового процесу.

Нагадаємо, Interlegal скасував незаконну постанову екологічної інспекції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати