12 липня 2018, 11:19

Interlegal захистив інтереси міжнародного морського контейнерного перевізника

Interlegal

До Interlegal звернулась компанія, яка здійснює міжнародні морські контейнерні перевезення, за захистом своїх прав у спорі, який знаходиться на розгляді українського суду. Заявлені позовні вимоги ґрунтувались на договорі морського перевезення вантажу, який, за твердженням позивача, він уклав з клієнтом.

Під час підготовки відзиву юристи виявили численні неточності та помилки у викладенні позивачем фактичних обставин справи, на яких ґрунтувались позовні вимоги.

Зокрема, було встановлено, що твердження про укладений між клієнтом та позивачем договір морського перевезення вантажу не відповідав фактичним обставинам, а агент клієнта в Україні не був представником останнього.

У зв'язку з цим у відзиві юристи звернули увагу суду на необґрунтованість визначеної позивачем підсудності справи українському суду, шляхом штучного залучення до участі в справі агента клієнта в Україні. Крім того, експерти Interlegal виявили неправильну правову оцінку фактичних обставин та необґрунтоване застосування міжнародних правових актів, які не були ратифіковані Україною.

На підставі доводів, викладених у відзиві, суд закрив провадження у справі на першому засіданні у зв'язку з непідсудністю спору.

Таким чином, юристи компанії Interlegal аргументовано довели відсутність підсудності спору судам України та захистили інтереси клієнта в найкоротші терміни.

Над справою працювали юрист Михайло Селіванов та молодший юрист Юлія Кубарская, під загальним керівництвом старшого юриста Карини Горової.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати