14 вересня 2018, 10:50

Interlegal захистив інтереси клієнта в процесі оскарження рішення МКАС при ТПП України

Interlegal

Клієнт – великий іноземний трейдер звернувся до Interlegal із запитом стягнення заборгованості з Боржника, української компанії, у зв'язку з несплатою за товар за Договором купівлі-продажу.

Відповідно до арбітражного застереження, спір був переданий на розгляд до Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України, Трибунал якого, оцінивши доводи юристів Interlegal, виніс рішення на користь Клієнта.

Interlegal, відстоявши права Клієнта в МКАС при ТПП України, звернувся до суду за місцем знаходження відповідача з позовом про визнання арбітражного рішення. Боржник, в свою чергу, звернувся до суду з заявою про скасування арбітражного рішення.

Юристи Interlegal змогли довести не аргументованість позиції Боржника, зловживання процесуальними правами з боку представників Боржника, спроби затягнути процес розгляду спору, а також дотримання процедури арбітражного розгляду спору Трибуналом та законність винесеного рішення.

За результатами розгляду заяви Боржника про скасування арбітражного рішення та оцінки позицій обох сторін, суд відмовив у задоволенні заяви Боржника та залишив рішення МКАС при ТПП України без змін.

Над проектом працювала команда в складі юриста Михайла Селіванова, молодшого юриста Ірини Якімовської, під керівництвом старшого юриста Карини Горової.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати