16 травня 2018, 13:24

Interlegal забезпечив виконання рішення міжнародного арбітражу GAFTA

Interlegal

Юристи Interlegal захистили інтереси великого міжнародного трейдера сільськогосподарською продукцією у спорі з українським підприємством.

Клієнт звернувся до Interlegal із запитом визнання рішення міжнародного арбітражу GAFTA в Україні. Також клієнт доручив забезпечити реальне виконання цього рішення.

В межах роботи над справою юристи добилися ухвали суду про визнання та надання дозволу на примусове виконання рішення GAFTA, яке послужило підставою для проведення переговорів з українським підприємством - боржником.

Незабаром після цього боржник був змушений визнати, що виконавче провадження зі стягнення заборгованості та подальший арешт грошових коштів на банківських рахунках - серйозний привід для повернення за стіл переговорів.

За результатами справи було вироблено рішення про добровільне погашення заборгованості зі складанням відповідного угоди, яку й було виконано. Таким чином, клієнт отримав повне задоволення своїх законних вимог у найкоротші терміни.

Над проектом для Клієнта працювала команда в складі юриста Михайла Селіванова, молодшого юриста Ігоря Деруса під керівництвом старшого юриста Карини Горової.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати