02 жовтня 2018, 15:42

Interlegal скасував незаконну постанову екологічної інспекції

Interlegal

Іноземна компанія - судновласник звернулася до Interlegal із запитом про захист прав та інтересів у спорі з державною екологічною інспекцією про притягнення капітана судна до адміністративної відповідальності.

Підставою для притягнення капітана судна до адміністративної відповідальності послужило нібито встановлене державною екологічною інспекцією забруднення внутрішніх вод та територіального моря України, внаслідок скидання з судна баластних вод з перевищенням ГДК забруднюючих речовин, що містяться в них.

Фактичні обставини, покладені в основу адміністративного правопорушення, свідчили про порушення посадовими особами державної екологічної інспекції чисельних нормативно-правових актів (чотирьох законів й чотирьох підзаконних нормативно-правових актів), що вказувало на незаконність постанови про притягнення до адміністративної відповідальності та наявність підстав для його скасування.

Провівши велику досудову роботу, спрямовану на збір необхідних доказів, а також всебічний аналіз спірної ситуації з глибокою обробкою юридичного боку лінії захисту, юристи Interlegal розробили правову позицію, спрямовану на максимально ефективний захист прав та інтересів клієнта. При розгляді спору судом юристи Interlegal обґрунтували необґрунтованість тверджень представників державної екологічної інспекції та незаконність оскаржуваного індивідуального акта, в зв'язку з чим він був скасований судом.

Судове рішення за даною справою буде покладено в основу наступного процесу зі стягнення грошових коштів, сплачених в якості відшкодування збитків за забруднення вод.

Над запитом працювала команда в складі юриста Михайла Селіванова, молодшого юриста Ірини Якімовської, під керівництвом старшого юриста Олексія Ремесло.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати