04 лютого 2019, 18:21

ГРД повідомила ВККС про призначення двох нових членів до складу Ради

Прес-служба ВККС

4 лютого 2019 р. до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України надійшов лист координатора Громадської ради доброчесності Андрія Кулібаби про те, що 21 січня 2019 р. ГРД внесла зміни до ст. 5 Регламенту ГРД, згідно з якими у разі призначення зборами представників громадських об’єднань запасних членів Ради, запасний член Ради відповідно до визначеної пріоритетності та з урахуванням його згоди приступає до виконання повноважень члена Ради з дня дострокового припинення повноважень відповідного члена Ради.

Про це повідомляє прес-служба ВККС.

Читайте також: "Суд скасував припис Держпраці через порушення процедури перевірки".

Так, 27 січня 2019 р. ГРД достроково припинила повноваження членів ГРД Міщенка Володимира Борисовича та Савченка Дениса Володимировича за їхніми письмовими заявами.

Згідно з додатком до протоколу зборів представників громадських об’єднань для формування Громадської ради доброчесності від 17 грудня 2018 р. №9, запасними членами ГРД призначені (в порядку пріоритетності):

  •  Луньова Олена Валентинівна;
  •  Мєлких Едуард Миколайович;
  •  Багрій Ігор Олександрович.

Як зазначається, 18 січня 2019 р. Олена Луньова подала заяву, відповідно до якої не надала згоди приступити до виконання повноважень члена Ради.

За повідомленням ГРД, Едуард Мєлких та Ігор Багрій, призначені запасними членами ГРД, розпочали виконання повноважень членів ГРД згідно з абз. 2 ч. 1 ст. 5 Регламенту Громадської ради доброчесності (у редакції від 21 січня 2019 р.).

З текстом Регламенту ГРД можна ознайомитися у розділі "ГРД" за посиланням.

Нагадаємо, ВККС розгляне питання щодо рішень колегій, ухвалених у межах конкурсу на посади суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати