26 вересня 2018, 12:47

Формат інтегрованої звітності стає дедалі поширенішим

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Міжнародна рада з інтегрованої звітності підготувала щорічний звіт, у якому зазначила, що в сфері інтегрованої звітності відбувся прорив. Такий формат звітування отримав широку підтримку як державних, так і приватних підприємств і організацій.

Про це зазначають у ПАБУ.

Читайте також: "Іспити на отримання сертифікації СРА складатимуть і в Європі".

У звіті також відзначається, що невдовзі інтегрована звітність буде впроваджена в усіх країнах, оскільки є "надзвичайно зручною та інформативною".

"Уже сьогодні впроваджено стандарти підготовки інтегрованої звітності, а кодекси корпоративного управління деяких компаній, зокрема в Південній Африці, Японії та Малайзії, заохочують добровільне прийняття цих стандартів. Рада з міжнародних стандартів фінансової звітності підтримує діяльність Міжнародної ради з інтегрованої звітності, підкреслюючи, що цілі двох організацій перетинаються", - зазначають у ПАБУ.

Голова Ради з МСФЗ Ханс Хугерворст (Hans Hoogervorst) висловив свою підтримку організаціям, які ввели стандарти інтегрованої звітності. Водночас генеральний директор Міжнародної ради з інтегрованої звітності Річард Ховітт (Richard Howitt) заявив: "Ділове середовище є рушійною силою, яка стимулює розвиток інтегрованої звітності та її впровадження у бізнес. Саме тому сьогодні ми готуємо корпорації до потреб прийдешнього дня".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати