22 березня 2019, 17:23

Фонд соцстрахування України відновив планові перевірки страхувальників

Фонд соцстрахування України

Фондом соціального страхування України з березня 2019 р. відновлено проведення планових перевірок страхувальників щодо використання ними коштів Фонду.

Про це зазначають у Фонді.

Читайте також: "Чи видається розрахунковий документ при продажу товарів через Інтернет".

Водночас система контролю отримала нові ризикоорієнтовані підходи, що мають на меті зменшити навантаження на страхувальників (роботодавців) та упередити можливі порушення.

"Планові перевірки проводяться фахівцями Фонду виключно за умови наявності вагомих приводів, які чітко визначені напрацьованими ризикоорієнтованими критеріями. Тобто перевірки здійснюються лише тоді, коли страхувальник дає для цього об’єктивні підстави. Це дозволяє як не допустити тиск на законослухняних роботодавців, так і забезпечити захист Фонду від неправомірних видатків. Наприклад, підставою для перевірки може бути суттєве зростання кількості днів тимчасової непрацездатності на підприємстві, відсутність повідомлення про виплату коштів застрахованим особам упродовж трьох місяців з дня проведення фінансування Фондом за умови, що страхувальник не зміг пояснити цю затримку, системні порушення тощо", - розповіла начальник управління по роботі зі страхувальниками ВД Фонду Наталія Зеленська.

Так, квартальні плани-графіки проведення планових перевірок розміщуються на веб-порталах робочих органів виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві.

Нагадаємо, Мінфін оприлюднив зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати