12 липня 2019, 18:13

Фактична перевірка: особливості організації та проведення у відокремлених підрозділах підприємства

Вісник ДФСУ

Особливості організації та проведення фактичних перевірок платників податків, які мають відокремлені підрозділи або інші об’єкти, де провадять діяльність, визначені пп. 1.4.4 п. 1.4 розділу І Методичних рекомендацій.

Читайте також: "Інвестиційна нерухомість: коли нараховується амортизація".

Згідно з пп. 1.4.4 п. 1.4 розділу І Методичних рекомендацій, у разі організації фактичної перевірки платника податків територіальним органом ДФС за основним місцем обліку зазначеного платника податків та у разі якщо такий платник податків має відокремлені підрозділи або інші об’єкти, де провадиться діяльність та які розташовані поза межами його основного місця обліку, зазначений орган, який здійснює (очолює) перевірку такого платника, може ініціювати організацію проведення перевірки таких відокремлених підрозділів або інших об’єктів за їх фактичним місцезнаходженням.

У такому випадку підрозділ органу ДФС, який здійснює (очолює) перевірку, не пізніше, ніж за 10 робочих днів до початку її проведення, надає засобами електронного зв’язку до територіального органу ДФС, на території якого провадять діяльність відокремлений підрозділ або інший об’єкт, запит щодо проведення перевірки господарського об’єкта такого платника податків разом із переліком питань, які необхідно відобразити в акті перевірки, та обставин для проведення перевірки, відповідно до ст. 80 ПКУ.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати