12 липня 2018, 10:30

Facebook заплатить 660 тисяч доларів штрафу за витік даних

Facebook оштрафували на 660 тисяч доларів через скандал з Cambridge Analytica. Штраф - санкція за два порушення Акту про захист даних. Сума - максимальна відповідно до Акту.

«Facebook не зміг забезпечити такий рівень захисту, який повинен був відповідно до законодавства про захист даних. Штрафи та переслідування карають порушників, але моя реальна мета — досягнути змін та відновити довіру і впевненість у нашій демократичній системі», - заявила уповноважена з питань інформації Елізабет Денхем.

У першому кварталі 2018 року соціальна мережа Facebook отримувала 664 тисяч доларів за кожні п'ять з половиною хвилин.

В офісі уповноваженого з питань інформації (Information Commissioner’s Office (ICO) повідомили, що через строки порушень не можуть стягувати штрафні санкції, запроваджені Загальним регламентом захисту даних (General Data Protection Regulation, GDPR), за яким штрафи набагато вищі.

Нагадаємо, консалтингова компанія Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних близько 87 мільйонів користувачів Facebook.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica.

23 березня в офісах Cambridge Analytica у Лондоні провели обшуки.

Джерело: The Guardian

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати