19 квітня 2018, 18:34

Facebook програв апеляцію проти міланського стартапу

thelocal.it

Суд визнав, що соціальна мережа скопіювала функції з програми, створеної «меншою» компанією.

Рішення, оприлюднене в понеділок, залишило в силі рішення суду 2016 р., в якому йшлося про те, що Facebook порушив авторські права та звинуватив його у «паразитичному привласненні».

Читайте також: «Facebook змінює політику конфіденційності».

Справа стосується програми під назвою Faround, яка була створена розробниками програмного забезпечення Business Competence в 2012 р. і дозволяє користувачам знаходити магазини, ресторани та інші місця поблизу, з відгуками та рейтингом на Facebook.

Facebook запустив власну функцію визначення місцезнаходження Nearby - всього через два місяці після того, як Faround було додано до магазину додатків Facebook.

Апеляційний Цивільний суд Мілану підтвердив рішення на користь компанії, заявивши, що два додатки мають ідентичну концепцію та формат, а єдиною суттєвою різницею між ними є графіка. Facebook зобов’язали відшкодувати судові витрати компанії в сумі 1750 євро.

Суму збитків, завданих порушенням авторських прав, ще не порахували. Творці Faround заявили, що запуск Nearby призвів до падіння кількості завантажень та відповідно втрат прибутку.

Компанія Марка Цукерберга програла ще одну схожу справу проти італійської фірми в лютому. Тоді Міністерство економічного розвитку Італії відхилило скаргу Facebook про порушення авторських прав проти Climbook, сайту італійської альпіністської спільноти з інформацією та оглядами альпіністських маршрутів по всьому світу. На думку міністерства, малоймовірно, що користувачі будуть плутати сервіси.

За інформацією thelocal.it.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати