23 березня 2015, 14:34

Євросоюз прийме рішення щодо безвізового режиму з Україною після 27 березня

УНІАН

Рішення про те, чи надавати Україні безвізовий режим, Євросоюз прийме тільки після розгляду звіту про прогрес країни у виконанні відповідних вимог. Про це заявив прес-аташе представництва ЄС в Україні Давид Стулік, повідомляє УНІАН.

"На даний момент нічого сказати не можна. Все залежить від України. Зараз готується звіт про виконання Україною другої фази плану дій з лібералізації візового режиму, і вже на підставі цього звіту буде прийматися рішення про виконання Україною цього плану", - повідомив дипломат.

За його словами, чергова місія, яка оцінить прогрес України щодо виконання вимог ЄС, прибуде в країну на цьому тижні і буде працювати до 27 березня. Звіт буде готовий тільки після цього.

"На підставі рекомендацій місії Європейська комісія прийме рішення (надавати безвізовий режим – ред.), визначивши, виконала чи не виконала Україна необхідні умови", - пояснив Давид Стулік.

Дипломат підкреслив, що рішення надавати чи не надавати Україні безвізовий режим буде залежати від прогресу самої України.

Раніше Радіо Польща поширило інформацію з посиланням на проект декларації саміту Східного партнерства, що на цьому заході в травні в Ризі ЄС не запропонував Україні та Грузії безвізовий режим. Президент України Петро Порошенко розраховував, що ЄС розгляне питання безвізового режиму для України на Ризькому саміті в травні 2015 року.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати