Популярні матеріали

18 травня 2017, 12:40

Єврокомісія оштрафувала Facebook на 110 млн євро

сайт Європейської Комісії

Європейська комісія оштрафувала Facebook Inc. на 110 млн євро за надання регулятору некоректної інформації в період оцінювання ним угоди про купівлю компанією месенджера WhatsApp у 2014 році.

Про це йдеться на сайті Єврокомісії.

"Прийняте рішення дає чіткий сигнал компаніям про те, що вони повинні дотримуватися всіх аспектів правил Євросоюзу в сфері злиттів і поглинань, в тому числі зобов'язання надавати коректну інформацію. Єврокомісія повинна мати можливість приймати рішення про вплив угод на питання конкуренції, маючи в своєму розпорядженні усі точні дані" , - заявила єврокомісар з питань конкуренції Маргрете Вестагер.

Facebook оголосила про покупку WhatsApp у 2014 році  та запевнила Єврокомісію, що не зможе забезпечити автоматизоване зіставлення призначених для користувача облікових записів в Facebook з акаунтами WhatsApp через відсутність технічних можливостей таких операцій.

Проте, в серпні 2016 року умови роботи з WhatsApp були оновлені, і в них описувалася можливість прив'язки телефонних номерів користувачів до облікових записів у Facebook нібито з метою поліпшення якості обслуговування.

Єврокомісія зробила висновок, що технічна можливість такої прив'язки існувала і в 2014 році, і Facebook знала про це.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати