Популярні матеріали

06 грудня 2017, 10:50

ЄС бореться з ухиленням від сплати податків

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Європейська комісія оголосила про запуск онлайн-системи, яка дасть змогу країнам - членам ЄС швидко обмінюватися податковою інформацією та оперативно реагувати на спроби порушити податкове законодавство.

Про це повідомляють у ПАБУ.

Так, внаслідок шахрайських дій та незаконних схем, які сприяють зменшенню податкового навантаження, ЄС втрачає близько 50 млрд євро в рік.

Вказано, що нова система дасть змогу податковим органам країн - членів ЄС швидко отримувати та обробляти необхідну фінансову інформацію. Також усім зацікавленим сторонам можна буде бачити процес міжнародних фінансових розслідувань та брати в ньому участь, надаючи інформацію, яка може бути корисною для слідчих дій.

Під час проведення спільного аудиту офіційні представники двох і більше податкових органів матимуть право створювати єдину аудиторську групу щодо протидії шахрайству, а завдяки новій онлайн-системі обмінюватися інформацією зможуть такі органи, як Європол, Європейське бюро по боротьбі з шахрайством, Європейська прокуратура.

Системою також передбачені спеціальні заходи для уникнення використання шахрайських схем з ПДВ. За новими правилами, інформація щодо всіх товарів, які перетнули кордон ЄС, буде миттєво потрапляти до системи і поширюватися серед податкових органів усіх країн, що є членами ЄС, що унеможливить будь-які маніпуляції з ПДВ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати