07 липня 2015, 15:40

ДПС готова пропускати до зони АТО за електронними перепустками, обіцяє без заторів

Урядовий портал

На виконання рішень Президента та Уряду України співробітники Держприкордонслужби у межах компетенції реалізують комплекс заходів та готові до введення СБУ оновленої системи електронних перепусток за новими правилами, повідомляє Урядовий портал.

Першочергово організовано ефективну та оперативну систему оновлення бази даних осіб, яким уже видані перепустки.  На даний час у ній вже є інформація про понад 400 тисяч осіб, які мають право перетинати лінію розмежування.

Крім того, співробітниками Держприкордонслужби вжито всіх необхідних заходів щодо швидкого реагування на утворення великого скупчення осіб та транспортних засобів у контрольних пунктах в’їзду/виїзду. У таких випадках Державна прикордонна служба України посилюватиме КПВВ рухомими комплексами автоматизованого прикордонного контролю, які були презентовані під час професійного свята 28 травня нинішнього року. Ці комплекси дозволяють створити ще три робочих місця та здійснювати перевірку не лише за усіма базами даних, але й забезпечувати контроль другої лінії та проводити перевірку біометричних паспортів. Крім того, дані комплекси оснащенні Wi-Fi точками, що, у разі необхідності, може забезпечити ще додаткові робочі місця у необхідній кількості.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати