Популярні матеріали

10 серпня 2018, 12:12

Доопрацьовано постанову щодо розстрочення сплати ПДВ при імпорті обладнання

Вісник ДФСУ

На офіційному сайті Мінфіну оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до п. 5 Порядку надання розстрочення сплати податку на додану вартість та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України».

Читайте також: «Перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, пропонують скоротити».

Так, п. 5 Порядку надання розстрочення сплати податку на додану вартість та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України, затвердженого постановою КМУ від 07.02.2018 р. №85, встановлено, якщо на дату надходження заяви до митниці ДФС сума податку, заявлена до розстрочення, становить понад 1 млн грн, рішення приймається за погодженням з Головою ДФС протягом 25 робочих днів з дати надходження заяви.

З метою дотримання встановлених Порядком термінів прийняття рішень про надання розстрочення сплати податку на додану вартість під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України, які необхідно погоджувати з Головою ДФС, потребує внесення зміни до п. 5 Порядку з метою погодження такого рішення заступником Голови ДФС.

З проектом постанови можна ознайомитись за посиланням.

За інформацією Вісника ДФСУ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати